iPod touch, Bejeweled 2 i Bella Italia

Echem pobytu w moim ulubionym (poza Polską) kraju są między innymi maile, które otrzymuje od Apple Italia. Ostatni jest dość ciekawy, bo reklamuje iPody touch, jako prezent na dzień mamy. Proszę pamiętać o bardziej godziwych niż u nas zarobkach we Włoszech. Wydaje się mi, że mało kogo stać w Polsce na zakup iPoda touch na dzień mamy.

Abstrahując od tego poniższa reklama w wolnym tłumaczniu brzmi: „Mama nie musi ruszyć palcem w dzień swojego święta, ale tego roku będzie chciała„. Ciekawe.

Jeszcze ciekawsze jest to, że na zdjęciu jest też gra Bejeweled 2 – jak sądzę – z którą dużo wspólnego ma nasze rodak: Arek Młynarczyk. Serdeczne gratulacje.

iPod Touch na dzień mamy

2 thoughts on “iPod touch, Bejeweled 2 i Bella Italia

  1. 1. Hasło reklamowe tego iPoda jest NAPRAWDĘ DOBRE. 🙂

    2. Wydaje mi się, że stwierdzenie, że w Polsce mało kogo stać na zakup iPoda Touch na Dzień Matki jest stwierdzeniem bardzo subiektywnym, przyporządkowanym do określonej grupy społecznej, no i przez to niekoniecznie jest stwierdzeniem prawdziwym. Ale fakt – taki prezent jest niecodzienny. Kto wie, może i u nas będzie kiedyś tak jak we Włoszech..:)

  2. @mtini: zatem odwołuję, chyba jestem w niewłaściwej grupie społecznej. Daj mi jeszcze moment 😉
    U nas może być jak we Włoszech, tylko pozostaje nierozwiązywalna kwestia klimatu – za zimno… ale może globalne ocieplenie nam pomoże. Ciągle liczę na winnice w dolnośląskim…

Comments are closed.