Kolorowe iPody Shuffle

Opisywane rozwiązanie jest przeznaczone dla tych, którzy narzekają na brak loga Apple na nowych iPodach Shuffle (po zewnętrznej stronie, bo na klipsie logo się znajduje), oraz dla rozczarowanych skromnym wyborem kolorów tej serii. Computer Choppers to firma, która słynie na przykład z pozłacania iPhonów lub Macbooków Pro (swoją drogą – idiotyczny pomysł).

Tym razem można zamówić całą gamę kolorów nowych „szufelek”. Kolory są wytwarzane przez powleczenie powierzchni iPoda cienką warstwą tlenku aluminium i prezentują się elegancko – przynajmniej na zdjęciach. W opcji jest też grawerowanie dowolnych wzorów – wedle życzenia może być to logo, lub cokolwiek innego… Ceny od 128$ wzwyż.

kolorowe iPody

4 thoughts on “Kolorowe iPody Shuffle

  1. Zastanawiam się i zastanawiam – co takiego jest w kolorach, że tak przyciągają ludzi(klientów)?..

  2. Pingback: applemusic.pl: Kolorowe iPody - Apple Blog

  3. a mnie sie takie podobają, zaraz mnie tu ktoś pojedzie, gdyby mnie tylko było stać, to zafundowałabym sobie takiego MacBooka Pro chromowanego, bo pięknie wygląda, z cyrkoniami w jabłku, jak oni tu proponują i nikt inny by takiego nie miał 😛 a tak, mam swojego czarnego MacBooka i duuuzo innych osob z takimi widze:/ A fajnie być niepowtarzalnym a oni na to pozwalają.

Comments are closed.