Logic Pro i MainStage stały się 64-bitowe

I tak bez żadnej zapowiedzi Apple zaaktualizowało Logic Pro oraz MainStage do 64 bitów, z czego na pewno cieszą się posiadacze powyższych programów. Wersja 64-bitowa ma numer 9.1 i jest dostępna w aktualizacjach systemowych dla wszystkich posiadaczy programu. By działać w 64 bitach Logic Pro wymaga zainstalowanego systemu Snow Leopard 10.6.2. Ciekaw jestem, jak wypada wydajnościowe porównanie obu wersji.

Konkurencja (mam nadzieję) pracuje nad wersjami 64-bitowymi wytężenie…

Update: Tutaj znajduje się spis najczęściej pojawiających się pytań, dotyczących nowych wersji. Aczkolwiek nie wpadłbym na to, że 64 bitowa mogłaby „brzmieć lepiej”.

Źródło: MacMusic, Apple

2 thoughts on “Logic Pro i MainStage stały się 64-bitowe

  1. Pytanie na stronie podanej przez Ciebie nie dotyczyło „lepszego brzmienia”, ale tego czy wersje różnią się brzmieniowo. Myślę, że powstało raczej z obawy o gorsze lub po prostu innego charakteru brzmienie nowej wersji programu. U kogoś, kto pracuje z 32bit wersją, a chce przejść na 64bit może zrodzić się takie pytanie w trosce raczej o coś co po ang. zwie się consistency (często zapominam polskiego słowa na to, wierz lub nie).

    Pozdrowienia 🙂

Comments are closed.