Nowe iPody Shuffle (3 generacji)

W trakcie klasycznego zamknięcia The Apple Store nastąpiła aktualizacja oferty: bez wcześniejszych plotek (nie licząc dnia dzisiejszego) pojawiły się nowe iPody Shuffle. Największa zmiana jest widoczna – jest naprawdę mały. Większością funkcji steruje się teraz przy pomocy regulatora na kablu od słuchawek.  Nowa pojemność wynosi 4GB. Dostępne są w kolorach: srebrnym i czarnym.

Największą nowością jest VoiceOver: odtwarzacz potrafi „oznajmić” tytuł utworu, kto jest jego wykonawcą oraz nazwę aktualnej playlisty. Ciekawe jak brzmi wymowa nazwiska „Szymanowski”… Update: podobno na liście „czytanych” języków jest polski. No, ciekawe…

Nowe iPody Shuffle

4 thoughts on “Nowe iPody Shuffle (3 generacji)

  1. Hmm, no ostry minimalizm faktycznie:)
    Ja się tylko zastanawiam (może takie pytanie jest nie na miejscu?)
    ..co się stanie, jeśli z jakiegoś powodu słuchawki się zepsują albo zgubią? Albo jeżeli ktoś chciałby podłączyć do tego maleństwa inne słuchawki?..

    • @mtini: jeżeli słuchawki się zgubią… trzeba kupić nowe. W Polsce nie będą tanie. A inne… cóż: możesz sobie podłączyć do innego odtwarzacza. Pocieszający jest fakt, iż oryginalne słuchawki ipodowe, pomimo krążących opinii, wg. moich doświadczeń są naprawdę wytrzymałe.

  2. Nie chodziło mi absolutnie o podważanie jakości ipodowych słuchawek. Rozważałam tylko za i przeciw umieszczeniu regulatora na kablu od słuchawek.
    Pomysł z przelotka jest całkiem sensowny. Oczywiście tylko na wypadek gdyby komuś oryginalne słuchawki sie zgubiły ;))

Comments are closed.