PDFy w iTunes!

Być może przeoczyłem ten drobiazg przy okazji wersji 8.0, a być może nie. Fakt jest faktem – do biblioteki iTunes da się dodać… PDFy. Otwiera je systemowy Preview, a same pliki są widoczne z małą ikonką książki z prawej strony. I teraz pytanie: czy to tylko udogodnienie… czy może początek czegoś zupełnie innego? A gdyby Apple zaczeło sprzedawać… książki? Nonsens. Integracja z Amazonem? Ogromna cyfrowa księgarnia dostępna prosto z iTunes? Robi się interesująco. Poczekamy – zobaczymy.

PDFy w iTunes

3 thoughts on “PDFy w iTunes!

  1. Ta funkcja jest od dawna jako wsparcie dla digital booklets dodawanych do niektórych albumów w iTunes Store. W naszych warunkach można zrobić sobie samemu takiego PDF-a ze skanów – wszystkie potrzebne funkcje są dostępne w automatorze, włożyć gotowy plik do iTunes, dodać tagi dla wykonawcy i albumu jak do zwykłego utworu, a booklet pojawi się jako extra track. Rewelacja 🙂

  2. Istnieją nawet podcasty z samymi ebookami w PDF’ach. Niestety nie da się tego nijak zsynchronizować z iPhone. A szkoda bo to by była fajna metoda wrzycania potrzebnych rzeczy.

Comments are closed.